تبلیغات
W E L C O M E - قایق و کشتی

  دوستان این قایقى رو كه عكس رو می بینید ، یه قایق با طرح wealthy هست و خیلى هم زیباست . سرعتش اندكى بیشتر از فابریك بازی هست و بعد از نصبش هم زیبا تر هم می شه ، برای نصبش به گرافیك ۱۲۸و رم ۲۵۶ نیاز دارید .

         قایق طرح wealthy

 

                                                               دانلود

 : با اینكه اصلا دوست ندارم طرح آمریكا بذارم اما اینو دیگه به خاطر عطیه جان و C2EFKAR عزیز گذاشتم كه قایق با طرح U.S.A می خواستند . گرافیكش كمه همچنین سرعتش هم كمه اما به نصبش می ارزه .

                 قایق با طرح آمریكا

 

                                                            دانلود

  این هم از یه زیر دریایى برای بازى ، جالبه نه ؟ ، این زیر دریایى گرافیكش كمه همچنین سرعتش هم كمه اما خیلی باحاله اگه نصبش نكنید كلی ضرر كردید . 

           زیر دریائی

 

                                                                 دانلود

  : باز هم قایق با طرح آمریكا ، این یكی به خاطر ظاهر زیباش گذاشتم ، تو این عكس چون حجمش رو كم كردم خیلی داغون شده اما خیلی زیباست . ویژگی ای كه داره اینه كه هم می تونید بادبانی كنیدش و هم می تونید موتوریش كنید بوسیله همان دكمه ای كه باهاش در حین رانندگی تیراندازی می كنید البته برای بادبانی كردنش گرافیك ۲۵۶ و رم ۱۰۲۴(1GB) نیاز دارید .

            قایق با طرح آمریكا 2

 

                                                             دانلود

 

این یه هاورکرافت شگفت انگیزه . تاحالا دربازی به جز اون دو کشتی ، کشتی یا وسیله دیگه ای دیدید که اینقدر بزرگ باشه ؟ خیلی قایق باحالیه البته این دیگه قایق بیشتر شبیه کشتی شده . حتی اینقدر جاداره که دو تا تانک توش جا میشه البته برای رانندگی در خیابانها مناسب نیست چون اونقدر بزرگه و کنترلش سخته که تو خیابون نمیشه باهاش رانندگی کرد . بعد از نصب برای مشاهده اش این رمز رو بزنید چون تو بازی خیلی کم دیده میشه : KGGGDKP

هاورکرافت غول پیکر

دانلود

 : اینم یه کشتی جدید و فوق العاده زیبا . این کشتی تو بازی از جاش تکون نمی خوره و فقط برای دکوره گرچه دربازی رو مرحله مرتبط با این کشتی داره اما بیشتر برای قشنگیه و فرق زیادی با مال خود بازی نمی کنه و فقط با داشتن رنگهای بهتر و طبیعی تر جلوه ای تازه به اقیانوس ببخشه

کشتی جدید

دانلود