تبلیغات
W E L C O M E - ماشین هایی خیلی خیلی باحال

سلام به همه دوستان و هواداران جی تی ای ( GTA )

امروز براتون 3 مود ( وسائل و اضافات ) جدید می خوام بذارم ، که شامل هست از یک ماشین amv  ، یک کامیون ( ماشین حمل زباله ، همون ماشین آشغالی ) و یک ماشین گلف مامانی که شبیه به 206 خودمونه .

خب قبل از دانلود چند چیز جالب بگم :

با این که هر روز وب رو به روز می کنم اما برخی از دوستان می گفتند که چرا شب ها پست می دی، حداقل دیرتر از 11 شب نده یا می گفتند چرا همش 3 تا می ذاری . باید به این دوستان بگم خیلی خوشحالم که برای دانلود وسائل این وب را برگزیده اند اما دوستان هر روز 3 وسیله هم زیاده چون برای استفاده از هر وسیله فرصتی نیازه تا بتونیم ازش لذت ببریم و من فکر می کنم 1 روز کافیه تازه اگه من بخوام بیشتر بذارم که سر ماه برشکسته می شم البته منم می تونم مثل دیگر وب های راهنماهای بازی ها بیام تو یه پستم 10-20 تا ماشین و اسلحه بذارم تازه اونم قاطی پاتی و درهم ورهم . اما من با این کار هم مد ها رو دسته بندی می کنم و هم دیگه شماها گیج نمی شید ، مثلا یه نگاهی به آرشو بندازید ، البته بخش ها هنوز کامل نشدند اما قول می دم ماه دیگه وقتی وارد شدید و هوس کردید مثلا یه هلیکوپتر جدید نصب کنید با کلیک برروی بخش مخصوص لیستی از هلیکوپترها و هواپیماها رو ببینید . کلا منظور حرفم این بود :

ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود نه آنکه گهی تند و گهی خسته رود

مسئله بعدی اینه که شما بگید که تو پست بعد چی بذارم . از اینجا بگید که چی می خواهید البته راجع کدهای سکسی قبلا هم توضیح دادم اما اگه باز هم سوالی بود بفرمائید . مثلا آقا علی رضا کیلومتر شمار آنالوگ خواسته بودند که گفتم چشم در پست بعد حتما می ذارم ولی مثل اینکه امروز قسمت نشد فردا حتما می ذارم

مطلب دیگه ای که می خواستم اینه : شاید واستون این اتفاق زیاد افتاده باشه که در بازی صحنه ای جالب می بینید و یا با دکمه Prent Scereen یا با دوربین خود بازی از اون صحنه عکس می گیرید ، خوب چه خوبه که این عکس ها رو برای من سند کنید تا با نام خودتون بر روی وب به اشتراک بذاریم همچنین نه تنها عکس بلکه فیلم بگیرید مثل صحنه های تصادف جالب  ، تعقیب و گریز از دست پلیس ، جنگ و مقابله با پلیس ، هنر نمایی با موتور و ماشین ها و یا سایر وسایل ، پرش از ارتفاعات و ... . حالا شما با گرفتن فیلم و عکس و با اشتراک گذاشتنشون از طریق این وب هنر خودتونو به نمایش بذارید . برای دانلود برنامه فیلم برداری از تصویر هم به اینجا رجوع کنید .

خوب دیگه حالا بریم سراغ دانلود :

ماشین اول : یادمه بچه بودم وقتی حرف از پول و ماشین آخرین مدل می شد تو ذهنم یه همچین ماشینی رو تصور می کردم . نگاه گنید واقعا مجذوب کننده هست ، مخصوصا این رنگ با خط خطی های محسور کننده و رینگ های اسپرتش . اگه کیلومتر شمار داشته باشید می بینید که سرعت معمولی این ماشین 156 هست که این واقعا فوق العاده هست .خلاصه لپ کلام ، این یکی از بهترین ماشین هایی که در این هفته می ذارم پس از دستش ندید . تازه ویژگی دیگه اش هم اینه که این همون آستون مارتینیه که تو نیدفوراسپید جایزه سومه .

دانلود ماشین آستون مارتین برای GTA 5 

دانلود

 : خب شاید این زیاد خوشایند نباشه که این یه ماشین حمل زباله هست ( ماشین آشغالی ) . اما خب دانلودش برای تنوع بد نیست . این کامیون نه تنها شکل و ظاهری بهتر از ماشین خود بازی نداره بلکه دارای هندلینگی بد و سرعت بالا هست . حالا شاید بگید سرعت بالا که خوبه ! بله خوبه اما همانطور که گفتم از هندلینگ خوبی برخودار نست و همین باعث ناخوشایندی اش برای من باشه . به هرحال سلیقه هرکسی یه جور هست اما به نظر من برای تنوع بد نیست .

 

دانلود

: اینم دیگه اخر ماشین زنونه ( خانم پسند ) هاست . یه گلف اسپرت . شبیه همین 206 خودمونه ولی رانندگی باهاش یه حال دیگه می ده ، هندلینگش هم ای بدک نیست . به نظر من دانلودش کنید و لذت ببرید .

گلف برای جی تی ای 

دانلود

 

 

: واى ...!!! این ماشین واقعا فوق العاده است ، بدون هیچ نقص و ایرادى ، احتمال هنگ 0 درصد ، زیبا و جذاب و هندلینگ عـالـى . یه اسپرت کامل به همراه فول نیترو البته رم 512 و گرافیك 256 مى خواد . پیشنهاد می كنم اگه سیستم تون می خوره حتما نصبش كنید .

 

 

دانلود

 

 درخواست آقا فریدون بود ، این هم یه كادیلاك عالی و بدون ایراد و نقص ، داراى هندلینگ عالی و احتمال هنگ 0 و گرافیك 128 كه نصبش بازى رو جذاب تر می كنه .

 

 

دانلود

 

: فرارى 612 كه این هم جزُ مـاشین هاى لوكس هست ، البته زیاد هم خوب نست فقط ظاهرى زیبا داره ، هندلینگش خوبه اما احتمال هنگ داره و گرافیك 256 می خواد ، به نصبش می ارزه ولی بهتر كه قبل از نصبش از ماشین اصلیش یه پشتیبان بگیرید كه در صورت نیاز دوباره برش گردونین .

 

 

دانلود

 

 : ماشین پلیس الگانس ایرانی ، واقعا محشره ، حرف نداره ، بدون هیچ ایراد و نقصى ، هندلینگ عالى و پشتیبانى از گرافیك 128 و رم 256 ، پیشنهاد می كنم از دستش ندید ، البته فقط یه ایراد كوچیكى داره ، اونم اینه كه چون رنگ بدنه ماشین پلیس هاى اصل بازى سیاه هست ، این بعضى موقع ها رنگ بدنش سفید می شه و بعضی موقع ها سیاه كه اونم زیاد مهم نیست اما هیچ احتمال هنگى نداره :

 

   

 

                                                              دانلود

 

 : باز هم یه شاهکار فوق العاده دیگه ، یه ماشین آمبولانس ایرانى محشر كه حتی هندلینگش از اصل بازی بهتر هست ، نه باعث هنگ می شه و نه گرافیك بالا می خواد هیچ كندى هم ایجاد نمی كنه ، هركى نصبش نكنه نصف لذت بازى رو از دست داده :

 

      Ambolanc Iranian Car's

 

                                                         دانلود

 

 : این هم پراید كه این همه درخواست داده بودید ، نقصى نداره منتها این دیگه هم گرافیك 256 و رم بالاى 512 می خواد و هم هندلینگ خوبی نداره ، و بازى رو هم دچار هنگ می كنه ، اما بز با این همه نصبش برای تنوع بد نیست :

 

          Pride , Iranian Car's

 

                                                        دانلود

بعد از اینكه فایل Backup_taxi.ggm رو از حالت رار خارج كردین ، برنامه GGMM رو باز كنید، از منوی INSTALER گزینه Instal a car pakage رو انتخاب كنید . سپس فایل Backup_taxi.ggm رو اد كنید و در كادر باز شده تایپ كنید :

 Taxi Saman IRKhodro

Create By S_M_A_S

دقت كنید ، نوشته ها رو به همین شكل و ترتیب تایپ كنید .

 عكس وسیله

دانلود تاكسی سمند ایرانی   Download a Iranian Car for GTA s.a ( Saman Car )

اینم 8 تا جیپ باحال البته با گرافیك بالا و اجرای سنگین ، پیشنهاد می كنم اونایی كه گرافیك كمتر از 256 دارن 4 تای اول رو نصب نكند چون برای اجرا دردسر می شه . اگه هر هشت تا رو نصب كنید خیابون پر می شه از این جیپ ها . البته اینا پاترولل هستند اما چون واسه شركت جیپ هست می گم جیپ ، حالا از نظر من از هر 8 تا رو نصب نكنین حداكثر 6 تا رو نصب كنین چون خیابون پر میشه پاترول ، خلاصه حواستون باشه .

عكس وسیله 

دانلود ماشین جیپ ( جدید ) برای جی تی ای  Download Jeep car for GTA

عكس وسیله 

دانلود ماشین جیپ ( جدید ) برای جی تی ای  Download Jeep car for GTA

 عكس وسیله

دانلود ماشین پاترول ( جدید ) برای جی تی ای  Download Jeep car for GTA

عكس وسیله 

دانلود ماشین جیپ ( پاترول) برای جی تی ای  Download Jeep car for GTA

عكس وسیله 

دانلود ماشین جیپ ( جدید ) برای جی تی ای  Download Jeep car for GTA

عكس وسیله 

 

دانلود ماشین جیپ ( جدید ) برای جی تی ای  Download Jeep car for GTA

عكس وسیله 

دانلود ماشین جیپ ( جدید ) برای جی تی ای  Download Jeep car for GTA

 

خب این هم عشق ایران . می خواستم از رنگ گوجه ایش عكس بذارم دیگه وقت نداشتم . پیكان سال 47 . البته من كه اون موقع ها نبودم اما بابام می گه عشق همه جوونه یه گوجه ایش بود ، وقتی باهاش رانندگی كردم بابا مو صدا زدم بیاد بینه كلی خندید ، آخه خیلی جالبه كه تو شهر لس آنجلس و لاس وگاس بین اون همه ماشین مدل بالا اون وقت سى جى با پیكان جوانان رانندگی كنه .

عكس وسیله 

دانلود ماشین پیكان 47 ایرانی برای جی تی ای  Download peykan 47 car (iranian ) for GTA