تبلیغات
W E L C O M E - 3 مود باحال

ویژه اول : برای شروع یک مود چند کاره (all in one mod) را قرار می دهم.

 

با این mod دیگر نیازی به Trainer در بازی بازی ندارید و در ضمن می توانید Super CJ شوید یا با یک تماس به راننده شخصی توسط او به خانه یا جاهای دیگر بروید و ... برای نصب این مود بدین صورت عمل کنید :


ابتدا فایل موجود در فایل دانلود شده که به صورت zip می باشد را در مسیر دلخواه Unzip نمایید.سپس از همان مسیر فایل های Script.img و main.scm را در مسیری که gta نصب شده در پوشه مربوطه واقع در پوشه data به جای فایل هایی با همان نام ها کپی کنیید سپس فایل american.gxt را از همان مسیر Unzip شده در مسیری که که gta نصب شده در پوشه text به جای فایلی با همان نام کپی کنید. حالا این mod نصب شده است.

طریقه استفاده مود :

برای اضافه کردن امکانات این mod به بازی وارد بازی شده و بدین ترتیب عمل کنید: پس از پایان دمو به جای سوار دوچرخه شدن به نزدیکی خیابان بروید سپس با نگه داشتن کلید های G+Y لیستی از ماشین ها می آید یکی را انتخاب نموده سپس کلید SPACE رابزنید بعد از چند لحظه یک ماشین به نزدیکی شما می آید بازدن و نگه داشتن کلید C سوار ماشین شوید به خاطر داشته باشید برای سوار شدن ماشین در این حالت نباید کلید F یا ENTER را بزنید.پس از سوار شدن به ماشین کلید CAPSLOCK  رانگه دارید تا لیستی از مکان های مهم شهر بیاید  .از این لیست Johanson house  را انتخاب نمایید و کلید SPACE رابزنید راننده ماشین شما را به خانه میبرد بعد از رسیدن به خانه با کلید F یا ENTER از ماشین خارج شوید.برای وارد خانه شدن باید ماموریت اول تمام شود.


طرز كار Mod shop و Color shop
چیزهایی كه تمامی مود های بالا به اینها بستگی دارد. 
سپس وارد خانه شوید. در نزذیکی میز ناهارخوری یک در بسته وجود دارد به آن نزدیک شوید تلویزیون بزرگی ظاهر می شود دراین هنگام بازدن کلید G اسامی مودها می آید وبا زدن کلید Y مودها فعال یا غیر فعال می شوند بازدن دوباره G مود بعدی می آید و به همین ترتیب آن را هم بازدن کلید Y فعال یا غیر فعال کنید .
 


به همین صورت تمامی مود ها را فعال کنید و با زدن کلید F یا ENTER از آن خارج شوید و لذت ببرید.


با نگه داشتن کلید راست ماوس و SHIFT انواع اصلحه در اطراف شما می آید.جان و جلیقه شما هرگز تمام نمی شود.


با سوار شدن به هر ماشین و نگه داشتن کلید N ماشین شما نسبت به هر چیزی ضد ضربه میشود ودر ها قفل می شود و با نگه داشتن N در ماشین باز می شود.


دیگر نگران چپ کردن ماشین نباشید اگر ماشین شما چپ کرد مدتی صبر کنید تا دوبار ه به حالت اولیه باز گردد.دیگر هرگز از موتور پرت نخواهید شد.


با نگه داشتن کلید های W و Y در هر جایی به جز خانه سوار موتور می شوید. 

                      دانلود با حجم ۱.۸۰ مگابایت از سرور پرشین درایو

سوپرایز دوم : یک Mod برای دو نفره شدن در کامپیوتركه حداقل یک joypad می خواهد.


راهنما و طریقه نصب :


ابتدا فایل موجود در فایل دانلود شده که به صورت zip می باشد را در مسیر دلخواه Unzip نمایید.سپس از همان مسیر فایل 2 Player Missions Beta Install را اجرا و نصب کنید . سپس SAAC2  را دانلود کنید .


بعد مانند مرحله قبلی فایل zip را در مسیر دلخواه Unzip نمایید سپس فایل SAAC2.exe را از همان مسیر Unzip شده اجرا کنید. پنجره ای باز می شود کلید مورد نظر را برای نفر اول در قسمت اول وبرای نفر دوم در قسمت دوم وارد کنید سپس save کنید و بدون خارج شدن از برنامه وارد بازی شوید.

 

                     دانلود با حجم ۱.۶۰ مگابایت از سرور راپیدشیر

وسیله سوم : این مود مانند یک بازی اضافه شده به بازی اصلی عمل می کند.
در این mod خواهید دید :
31 مرحله جدید
داستان جدید
شخصیت های جدید
تعداد زیادی مراحل از گذشته بعد از پایان بازی
و یك كیلومتر شمار آنالوگ كه قبلا هم تو وب گذاشته یودم .

توضیحات : داستان بازی در سال 1993 اتفاق می افتد. cj بعد از یک مهمانی در ویلای Madd Dogg به خانه می رود و آنجا می خوابد و هنگامی که بیدار می شود متوجه آتش سوزی در خانه می شود. بعد از این اتفاق cj برادرش sweet را می بیند و با او درباره اینکه این آتش سوزی اتفاقی نبوده صحبت می کند و ...


برای نصب این مود بدین صورت عمل کنید :

ابتدا فایل دانلود شده که به صورت zip می باشد را در مسیر دلخواه Unzip نمایید.سپس از همان مسیر پوشه های data و text و models واقع در پوشه GGTC v 1.3 را در مسیری که بازی نصب شده کپی کنید و وارد بازی شوید.
قبل از شروع بازی subtitles را از مسیر زیر در منوی بازی فعال کنید
Options -> Display Setup -> Subtitles -> ON
با کلید shift چپ دمو ها رد می شود
Patch بازی را در مسیری که بازی نصب شده در پوشه text کپی کنید
بک آپ فراموش نشود .

                          

                          دانلود با حجم ۱.۳۵ مگابایت از سرور راپیدشیر

 سوپرایز چهارم : با این مود می توانید وارد ساختمان هایی که تاکنون داخل آن ها نشده اید یا فقط برای مدت محدودی در آن ها می رفتید بشوید .
این نسخه نسخه 1.1 است و باگ های آن اصلاح شده و دیگر لازم نیست بازی را از اول شروع کنید !

نمونه ای از آن ها عبارتند از :
خانه ی رایدر
خانه ی اوگی لوگ
خانه ی سوئیت
خانه ی ووزیمو
سندیکا کلاپ سانفیرو
هواپیما و فرودگاه لس سانتوس
دوهرتی گاراژ
زندان لس سانتوس و  ...

نحوه نصب و آموزش :

ابتدا هر دو فایل را Unzip کنید.
سپس از فولدر های data و gta3.img و gta_int.img اصلی در پوشه بازی backup بگیرید تا اگر خراب شد مجبور به نصب مجدد بازی نشوید.
شما ابتدا نیاز به برنامه IMG TOOL دارید تا فایل های با فرمت .img را باز و جایگزین کنید.البته فکر می کنم با برنامه ی GGMM هم بشود ولی با این برنامه ساده تر است.
پس از نصب برنامه IMG TOOL گزینه ی open فولدر gta3.img و اصلی در پوشه بازی را باز کنید , سپس از منوی commands گزینه ی Replace
تمام فایل های موجود در پوشه ای با همان نام در فایل دانلود شده جایگزین کنید (باید فایل هایی با همان نام و فرمت را جایگزین کنید)
همین کار را با پوشه gta_int.img کنید و بعد ذخیره از برنامه خارج شوید.
و سپس فولدر Data را در yourgamedir خود کپی کنید.

 

                         دانلود با حجم ۶۰۰ كیلوبایت از پرشین درایو